KEJOHANAN PELAYARAN MSSM 2019

JADUAL PERTANDINGAN

TARIKH
MASA
PERIHAL KEJOHANAN
01 OGOS 2019  Khamis
1400H
Ketibaan Kontinjen Negeri melapor diri
02 OGOS 2019 Jumaat
0900H
1500H
1700H
Penyesuaian Gelanggang
Mesyuarat Pengurus Pasukan
Mesyuarat Pengadil / Pegawai Teknikal -
03 OGOS 2019 Sabtu
0900H
   1000H
Perjumpaan Pengurus Pasukan
Pertandingan Penaja & Individu Optimist, Laser dan Windsurfing Bic Techno - APPENDIX  ‘A’
04 OGOS 2019 Ahad
0900H
1000H
1000H
Perjumpaan Pengurus Pasukan
Pertandingan Berpasukan-Optimist
Pertandingan  Individu  Laser dan Windsurfing Bic Techno   - APPENDIX  ‘C’
05 OGOS 2019 Isnin
0900H
1000H
1000H
Perjumpaan Pengurus Pasukan
Pertandingan Berpasukan-Optimist
Pertandingan  Individu  Laser dan Windsurfing Bic Techno   - APPENDIX  ‘C’
06 OGOS 2019 Selasa
0900H
   1000H
  2030H
Perjumpaan Pengurus Pasukan
Pertandingan Individu OptimistLaser dan Winsurfing Bic Techno -  APPENDIX  ‘A’                                        Mesyuarat PTPS Pelayaran  MSSM
07 OGOS 2019 Rabu
0900H
   1000H
Perjumpaan Pengurus Pasukan
Pertandingan Individu OptimistLaser dan Winsurfing Bic Techno -  APPENDIX  ‘A
08 OGOS 2019 Khamis
  0830H
  0930H
  1100H
  2000H
Perjumpaan Pengurus Pasukan
Pertandingan Individu OptimistLaser dan Winsurfing Bic Techno -  APPENDIX  ‘A                                        Permulaan Akhir
Majlis Penutupan Rasmi & Penyampaian Hadiah
09 OGOS 2019 Jumaat
0800H
Perjalanan pulang ke negeri masing-masing

 

LOKASI PERTANDINGAN

KLIK UNTUK MAKLUMAT PENUH LOKASI PERTANDINGAN 


MAKLUMAT VENUE SUKAN PELAYARAN

Pantai Bersih, Bagan Ajam, Butterworth. ( 400 m dari pantai )

LOKASI PENGINAPAN

KLIK UNTUK MAKLUMAT PENUH LOKASI PENGINAPAN

Cadangan Penginapan
Jurulatih dan Atlet
            Hotel Seri Malaysia, Kepala Batas
            UiTM Permatang Pauh
            Politeknik Seberang Perai
           
            Pegawai Teknikal Kejohanan
             Hotel Seri Malaysia Kepala Batas ( 54 Orang )

CONTACTS/URUSETIA KEJOHANAN UNTUK DIHUBUNGI

                        Ketua Unit Sukan :
                        Tn Haji Abdul Halim B Haji Ibrahim                      - 019-95265799.
                       
                        Penolong Pengarah Sukan :
                        En. Mohd Nafir Bin Adam Sahib                         - 012-4741423
                       
                        Penyelia Kanan Sukan
                        En. Nagarajan a/l Veloo                                         - 017-4162303
                        Penyelia Sukan
                        Cik Chong Kwang Yen                                          - 016-4159434
                        Penyelia Sukan
                        En. Hashmam b. Abd Rahim                                 - 012 5090729
                       
                        Pegawai Teknikal Sukan
                        En Abd Razak b. Mamat                                         - 013-6357471
                        Pegawai Teknikal Sukan
                        En Mohd Azan B Ismail                                          - 011-24157077

KATEGORI DAN HADIAH

 

BIL
KATEGORI
E
P
G
KE 4
KE 5
KE 6
KE 7
KE 8
KE 9
KE 10
JUM.
1
OPTIMIST BERPASUKAN
1
1
1
1
1
X
X
X
X
X
5
2
OPTIMIST PENAJA 12TKB
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
10
3
OPTIMIST PENAJA 15TKB
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
10
4
LASER 4.7 PENAJA
1
1
1
1
1
X
X
X
X
X
5
5
LASER RADIAL PENAJA
1
1
1
1
1
X
X
X
X
X
5
6
W/SURFING BIC TECHNO PENAJA
1
1
1
1
1
X
X
X
X
X
5
7
OPTIMIST 12TKB LELAKI
1
1
1
1
1
1
1
X
X
X
7
8
OPTIMIST 12TKB PEREMPUAN
1
1
1
1
1
1
1
X
X
X
7
9
OPTIMIST 15TKB LELAKI
1
1
1
1
1
1
1
X
X
X
7
10
OPTIMIST 15TKB PEREMPUAN
1
1
1
1
1
1
1
X
X
X
7
11
LASER 4.7 LELAKI
1
1
1
X
X
X
X
X
X
X
3
12
LASER 4.7 PEREMPUAN
1
1
1
X
X
X
X
X
X
X
3
13
LASER RADIAL LELAKI
1
1
1
X
X
X
X
X
X
X
3
14
LASER RADIAL PEREMPUAN
1
1
1
X
X
X
X
X
X
X
3
15
W/SURFING BIC TECHNO (L)
1
1
1
X
X
X
X
X
X
X
3
16
W/SURFING BIC TECHNO (P)
1
1
1
X
X
X
X
X
X
X
3
JUMLAH
16
16
16
10
10
6
6
2
2
2
70

ANUGERAH KHAS

Bil
Anugerah
Hadiah
1
Pelayar Terbaik Optimist
1 Piala + Sijil
2
Pelayar Terbaik Laser
1 Piala + Sijil
3
Pelayar Terbaik Windsurfing Bic Techno
1 Piala + Sijil
4
Pelayar Terbaik Keseluruhan Lelaki
1 Piala + Sijil
5
Pelayar Terbaik Keseluruhan Perempuan
1 Piala + Sijil
6
Johan Keseluruhan
3 Piala + 3 Sijil

Buletin MSSM Pelayaran 2019