TERENGGANU SAILING WEEKS 2013: DINGHY INVITATION

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS: Int 420 Final

Overall

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo PLD HelmName CrewName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st INT 420 MAS 54604 MSNT-TESA TG MOHD MUSLIM BIN TUAN HASSAN TG MOHD AMIRUL ASYRAF BIN TG OTHMAN 1100 1 (2) 1 1 1 (2) 2 1 1 1 13 9
2nd INT 420 MAS 53342 MSNT-TESA FADILATUL HUSNA BTE RAMELI NADZIRAH BTE MOHD NOR 1100 (2) 1 (2) 2 2 1 1 2 2 2 17 13
3rd INT 420 MAS 53279 MSNT-TESA ELFEE SHAHRIZAN BIN ALIAS MUHAMMAD AMIRUL MUKMININ BIN RAMLI 1100 3 3 (4) 3 3 3 (4) 3 4 3 33 25
4th INT 420 911 MSNT-TESA ILHAM BIN WAHAB MUHAMMAD HAFIZ BIN HARUN 1200 4 4 3 (5 DNC) (5 DNC) 5 DNC 3 4 3 4 40 30


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS Laser Overall Final

Overall

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st   LASER 4.7 19 MSNT-TESA ASRI BIN AZMAN 1180 2 1 (5) 2 1 1 (11 DSQ) 2 1 3 29 13
2nd   LASER STD 63 MAFSA HARISFABILLAH BIN MUHAMAT 1087 1 2 1 (3) 3 3 1 3 (5) 2 24 16
3rd   LASER RADIAL MAS 193099 MSNT-TESA MOHD ROMZI BIN MUHAMAD 1117 (11 DNC) 5 8 1 5 (9) 4 1 4 1 49 29
4th   LASER RADIAL 192368 MSNT-TESA SHEIKH ABDUL SOMAD BIN SAIDI 1117 3 3 4 (10) 10 5 (11 DSQ) 4 6 4 60 39
5th   LASER STD 98 MAFSA MOHAMAD FIRDAUS BIN NOORDZALI 1087 (9) 6 9 7 2 (10) 2 8 2 5 60 41
6th   LASER RADIAL 78 MAFSA KHALID BIN MEDIN 1117 5 (9) 3 5 6 6 3 (9) 7 7 60 42
7th   LASER 4.7 MAS 192323 MSNT-TESA FATIN SOLEHAH BTE ABDUL RAHMAN 1180 5 (8) 7 4 4 2 7 6 (9) 8 60 43
8th   LASER STD 192322 MSNT-TESA MUHAMMAD FIRDAUS BIN MOHD 1087 7 7 3 6 (8) (8) 6 5 3 6 59 43
9th   LASER STD MAS 192323 MSNT-TESA AZRI BIN SUHAIMI 1087 5 4 6 8 7 4 (11 DNC) (11 DNC) 11 DNC 11 DNC 78 56
10th   LASER 4.7 196805 MSN PERLIS ANWAR HUDZAIFAH B MOHD IDRIS 1180 8 (10) (10) 9 9 7 5 7 8 9 82 62


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS Laser By Class Final

LASER 4.7 Class

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st   LASER 4.7 19 MSNT-TESA ASRI BIN AZMAN 1180 (1) 1 1 1 1 1 (4 DSQ) 1 1 1 13 8
2nd   LASER 4.7 MAS 192323 MSNT-TESA FATIN SOLEHAH BTE ABDUL RAHMAN 1180 (2) 2 2 2 2 2 2 2 (3) 2 21 16
3rd   LASER 4.7 196805 MSN PERLIS ANWAR HUDZAIFAH B MOHD IDRIS 1180 (3) (3) 3 3 3 3 1 3 2 3 27 21

LASER RADIAL Class

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st   LASER RADIAL MAS 193099 MSNT-TESA MOHD ROMZI BIN MUHAMAD 1117 (4 DNC) 2 (3) 1 1 3 2 1 1 1 19 12
2nd   LASER RADIAL 192368 MSNT-TESA SHEIKH ABDUL SOMAD BIN SAIDI 1117 1 1 2 (3) 3 1 (4 DSQ) 2 2 2 21 14
3rd   LASER RADIAL 78 MAFSA KHALID BIN MEDIN 1117 2 (3) 1 2 2 2 1 (3) 3 3 22 16

LASER STD Class

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st   LASER STD 63 MAFSA HARISFABILLAH BIN MUHAMAT 1087 1 1 1 1 (2) 1 1 1 (3) 1 13 8
2nd   LASER STD 98 MAFSA MOHAMAD FIRDAUS BIN NOORDZALI 1087 (4) 3 (4) 3 1 4 2 3 1 2 27 19
3rd   LASER STD 192322 MSNT-TESA MUHAMMAD FIRDAUS BIN MOHD 1087 3 (4) 2 2 (4) 3 3 2 2 3 28 20
4th   LASER STD MAS 192323 MSNT-TESA AZRI BIN SUHAIMI 1087 2 2 3 4 3 2 (5 DNC) (5 DNC) 5 DNC 5 DNC 36 26


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Overall Final

Overall

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st BOYS UNDER 15 MAS 225 MSNT-TESA ABDUL LATIF MANSOR (21 DSQ) (5) 1 1 2 4 4 2 1 1 42 16
2nd BOYS UNDER 12 MAS 222 MSNT-TESA MUHAMMAD IZZUDDIN BIN ABDUL RANI 1 2 2 4 5 (8) 2 (11) 2 3 40 21
3rd BOYS UNDER 12 MAS 220 MSNT-TESA UMAR AL FAROUK BIN MOHD ZAHAWI (21 DSQ) (7) 6 5 1 3 1 5 3 2 54 26
4th BOYS UNDER 15 MAS 233 MSNT-TESA ALIF SAFARES BIN MOHD AZMI 7 1 3 (8) 3 1 7 (8) 7 4 49 33
5th BOYS UNDER 15 MAS 232 MSNT-TESA ALI IMRAN BIN OTHMAN 3 6 5 3 4 2 (12) 4 6 (21 DSQ) 66 33
6th GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI (21 DSQ) 3 9 2 6 6 3 6 4 (10) 70 39
7th BOYS UNDER 15 MAS 227 MSNT-TESA ASMAWI BIN AZMAN 2 4 8 (21 DSQ) 7 7 8 3 (21 DSQ) 6 87 45
8th BOYS UNDER 10 MAS 343 MSN/PPLNP MUHAMAD DANISH DANIAL B MOHAMAD FADZIL 5 9 4 6 (11) (10) 5 7 10 7 74 53
9th BOYS UNDER 10 236 MSNT-TESA MOHD KHAIDIR BIN MOHD ZAHAWI 4 (12) 7 7 8 5 9 (10) 9 8 79 57
10th GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS 10 8 10 9 (12) (11) 10 1 5 5 81 58
11th BOYS UNDER 12 MAS 230 MSNT-TESA MOHD FAQIHUDIN BIN MAZALAN 6 (16) 13 13 9 12 6 13 12 (14) 114 84
12th BOYS UNDER 12 MAS 228 MSNT-TESA IKRAMI HAKIMI BIN MARHAM 11 (14) (18) 11 10 13 11 14 8 9 119 87
13th BOYS UNDER 12 MAS 288 MSN PERLIS EIZLAN NIZAM BIN ROZALI 9 13 11 12 (15) 9 (14) 9 11 13 116 87
14th GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI 8 11 12 10 (13) (21 DSQ) 13 12 13 11 124 90
15th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 12 10 14 14 14 14 (16) (15) 14 12 135 104
16th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 13 15 15 (16) 16 15 (17) 16 15 16 154 121
17th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 14 (18) 16 15 (17) 16 15 17 17 15 160 125
18th BOYS UNDER 12 MAS 290 MSN PERLIS IFFAR FAUZI B FISOL 15 17 17 17 (18) 17 (18) 18 16 17 170 134
19th BOYS UNDER 10 MAS 211 MSNT-TESA ASMADI BIN AZMAN 16 19 19 18 19 18 19 (21 DNS) (21 OCS) 18 188 146
20th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI (21 DNC) (21 DNC) 21 DNC 21 DNC 21 DNC 21 DNC 21 DNC 21 DNC 21 DNC 21 DNC 210 168


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Division Final

UNDER 10 Division

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st BOYS UNDER 10 MAS 343 MSN/PPLNP MUHAMAD DANISH DANIAL B MOHAMAD FADZIL (2) 1 1 1 (2) 2 1 1 2 1 14 10
2nd BOYS UNDER 10 236 MSNT-TESA MOHD KHAIDIR BIN MOHD ZAHAWI 1 (3) (2) 2 1 1 2 2 1 2 17 12
3rd GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI (3) 2 3 3 3 (6 DSQ) 3 3 3 3 32 23
4th BOYS UNDER 10 MAS 211 MSNT-TESA ASMADI BIN AZMAN 4 4 4 4 4 3 4 (6 DNS) (6 OCS) 4 43 31
5th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI (6 DNC) (6 DNC) 6 DNC 6 DNC 6 DNC 6 DNC 6 DNC 6 DNC 6 DNC 6 DNC 60 48

UNDER 12 Division

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st BOYS UNDER 12 MAS 220 MSNT-TESA UMAR AL FAROUK BIN MOHD ZAHAWI (10 DSQ) (2) 2 2 1 1 1 1 2 1 23 11
2nd BOYS UNDER 12 MAS 222 MSNT-TESA MUHAMMAD IZZUDDIN BIN ABDUL RANI 1 1 1 1 (2) 2 2 (3) 1 2 16 11
3rd BOYS UNDER 12 MAS 288 MSN PERLIS EIZLAN NIZAM BIN ROZALI 3 4 3 4 (6) 3 (5) 2 4 5 39 28
4th BOYS UNDER 12 MAS 230 MSNT-TESA MOHD FAQIHUDIN BIN MAZALAN 2 (7) 4 5 3 4 3 4 5 (6) 43 30
5th BOYS UNDER 12 MAS 228 MSNT-TESA IKRAMI HAKIMI BIN MARHAM 4 (5) (9) 3 4 5 4 5 3 3 45 31
6th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 5 3 5 (6) 5 6 (7) 6 6 4 53 40
7th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 6 6 6 (8) 7 7 (8) 7 7 8 70 54
8th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 7 (9) 7 7 8 8 6 8 (9) 7 76 58
9th BOYS UNDER 12 MAS 290 MSN PERLIS IFFAR FAUZI B FISOL 8 8 8 (9) (9) 9 9 9 8 9 86 68

UNDER 15 Division

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st BOYS UNDER 15 MAS 225 MSNT-TESA ABDUL LATIF MANSOR (7 DSQ) (4) 1 1 1 3 2 2 1 1 23 12
2nd BOYS UNDER 15 MAS 233 MSNT-TESA ALIF SAFARES BIN MOHD AZMI 3 1 2 4 2 1 3 (6) (5) 2 29 18
3rd GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI (7 DSQ) 2 (5) 2 4 4 1 5 2 5 37 25
4th BOYS UNDER 15 MAS 232 MSNT-TESA ALI IMRAN BIN OTHMAN 2 5 3 3 3 2 (6) 4 4 (7 DSQ) 39 26
5th BOYS UNDER 15 MAS 227 MSNT-TESA ASMAWI BIN AZMAN 1 3 4 (7 DSQ) 5 5 4 3 (7 DSQ) 4 43 29
6th GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS 4 (6) (6) 5 6 6 5 1 3 3 45 33


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Girls Final

GIRLS Fleet

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: PY, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI (8 DSQ) 1 1 1 1 1 1 (2) 1 2 19 9
2nd GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS (2) (2) 2 2 2 2 2 1 2 1 18 14
3rd GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI 1 (4) 3 3 3 (8 DSQ) 3 3 3 3 34 22
4th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 3 3 (4) 4 4 3 (5) 4 4 4 38 29
5th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 4 5 5 (6) 5 4 (6) 5 5 6 51 39
6th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 5 (6) (6) 5 6 5 4 6 6 5 54 42
7th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI (8 DNC) (8 DNC) 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 80 64


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU SAILING WEEKS 2013 DAY 2

Kejohanan hari kedua akhirnya dapat dilaksana setelah awal pagi menunjukkan seolah-olah sukar untuk mengadakan pertandingan pada hari ini. Hujan turun sepanjang pagi tanpa ada angin seperti kebiasaan angin monsun di sini. Ada beberapa ketika semasa hujan ada angin yang masuk pada mulanya dari bandar Kuala Terengganu sebelum bertukar datang dari darat Pulau Duyong.  Kemudiannya sekitar jam 1100 pagi hujan pun berhenti bersama tiadanya angin.

Sekitar jam 1430 angin mula membentuk dari arah biasa sama seperti semalam, lama kelamaan angin semakin baik bertiup kira-kira 8-10kts.

3 perlumbaan dapat dijalankan pada hari ini secara back to back. perlumbaan bermula sekitar jam 1509pm bai Optimist. Race kedua hari ini berjakan sekitar jam 1552pm dengan angin masih baik. Perlumbaan ke-3 juga berjalan dalam keadaan angin yang baik sekitar 7-9kts bermula pada jam 1635pm

Keputusan perlumbaan sehingga perlumbaan ke-6 adalah seperti berikut:

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS: Int 420 Day 2 After 6 Races

Overall

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo PLD HelmName CrewName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st INT 420 MAS 54604 MSNT-TESA TG MOHD MUSLIM BIN TUAN HASSAN TG MOHD AMIRUL ASYRAF BIN TG OTHMAN 1100 1 (2) 1 1 1 2 8 6
2nd INT 420 MAS 53342 MSNT-TESA FADILATUL HUSNA BTE RAMELI NADZIRAH BTE MOHD NOR 1100 (2) 1 2 2 2 1 10 8
3rd INT 420 MAS 53279 MSNT-TESA ELFEE SHAHRIZAN BIN ALIAS MUHAMMAD AMIRUL MUKMININ BIN RAMLI 1100 3 3 (4) 3 3 3 19 15
4th INT 420 911 MSNT-TESA ILHAM BIN WAHAB MUHAMMAD HAFIZ BIN HARUN 1200 4 4 3 (5 DNC) 5 DNC 5 DNC 26 21


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS Laser Overall Day 2 Aft 6 Races

Overall

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st   LASER 4.7 19 MSNT-TESA ASRI BIN AZMAN 1180 2 1 (5) 2 1 1 12 7
2nd   LASER STD 63 MAFSA HARISFABILLAH BIN MUHAMAT 1087 1 2 1 (3) 3 3 13 10
3rd   LASER 4.7 MAS 192323 MSNT-TESA FATIN SOLEHAH BTE ABDUL RAHMAN 1180 5 (8) 7 4 4 2 30 22
4th   LASER RADIAL 192368 MSNT-TESA SHEIKH ABDUL SOMAD BIN SAIDI 1117 3 3 4 (10) 10 5 35 25
5th   LASER RADIAL 78 MAFSA KHALID BIN MEDIN 1117 5 (9) 3 5 6 6 34 25
6th   LASER STD MAS 192323 MSNT-TESA AZRI BIN SUHAIMI 1087 5 4 6 (8) 7 4 34 26
7th   LASER RADIAL MAS 193099 MSNT-TESA MOHD ROMZI BIN MUHAMAD 1117 (11 DNC) 5 8 1 5 9 39 28
8th   LASER STD 192322 MSNT-TESA MUHAMMAD FIRDAUS BIN MOHD 1087 7 7 3 6 (8) 8 39 31
9th   LASER STD 98 MAFSA MOHAMAD FIRDAUS BIN NOORDZALI 1087 9 6 9 7 2 (10) 43 33
10th   LASER 4.7 196805 MSN PERLIS ANWAR HUDZAIFAH B MOHD IDRIS 1180 8 (10) 10 9 9 7 53 43


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS Laser By Class Day 2 Aft 6 Races

LASER 4.7 Class

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st   LASER 4.7 19 MSNT-TESA ASRI BIN AZMAN 1180 (1) 1 1 1 1 1 6 5
2nd   LASER 4.7 MAS 192323 MSNT-TESA FATIN SOLEHAH BTE ABDUL RAHMAN 1180 (2) 2 2 2 2 2 12 10
3rd   LASER 4.7 196805 MSN PERLIS ANWAR HUDZAIFAH B MOHD IDRIS 1180 (3) 3 3 3 3 3 18 15

LASER RADIAL Class

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st   LASER RADIAL 192368 MSNT-TESA SHEIKH ABDUL SOMAD BIN SAIDI 1117 1 1 2 (3) 3 1 11 8
2nd   LASER RADIAL 78 MAFSA KHALID BIN MEDIN 1117 2 (3) 1 2 2 2 12 9
3rd   LASER RADIAL MAS 193099 MSNT-TESA MOHD ROMZI BIN MUHAMAD 1117 (4 DNC) 2 3 1 1 3 14 10

LASER STD Class

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st   LASER STD 63 MAFSA HARISFABILLAH BIN MUHAMAT 1087 1 1 1 1 (2) 1 7 5
2nd   LASER STD MAS 192323 MSNT-TESA AZRI BIN SUHAIMI 1087 2 2 3 (4) 3 2 16 12
3rd   LASER STD 192322 MSNT-TESA MUHAMMAD FIRDAUS BIN MOHD 1087 3 (4) 2 2 4 3 18 14
4th   LASER STD 98 MAFSA MOHAMAD FIRDAUS BIN NOORDZALI 1087 (4) 3 4 3 1 4 19 15


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Overall Day 2' 6 Races After Hearing

Overall

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st BOYS UNDER 15 MAS 225 MSNT-TESA ABDUL LATIF MANSOR (21 DSQ) 5 1 1 2 4 34 13
2nd BOYS UNDER 12 MAS 222 MSNT-TESA MUHAMMAD IZZUDDIN BIN ABDUL RANI 1 2 2 4 5 (8) 22 14
3rd BOYS UNDER 15 MAS 233 MSNT-TESA ALIF SAFARES BIN MOHD AZMI 7 1 3 (8) 3 1 23 15
4th BOYS UNDER 15 MAS 232 MSNT-TESA ALI IMRAN BIN OTHMAN 3 (6) 5 3 4 2 23 17
5th BOYS UNDER 12 MAS 220 MSNT-TESA UMAR AL FAROUK BIN MOHD ZAHAWI (21 DSQ) 7 6 5 1 3 43 22
6th GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI (21 DSQ) 3 9 2 6 6 47 26
7th BOYS UNDER 15 MAS 227 MSNT-TESA ASMAWI BIN AZMAN 2 4 8 (21 DSQ) 7 7 49 28
8th BOYS UNDER 10 236 MSNT-TESA MOHD KHAIDIR BIN MOHD ZAHAWI 4 (12) 7 7 8 5 43 31
9th BOYS UNDER 10 MAS 343 MSN/PPLNP MUHAMAD DANISH DANIAL B MOHAMAD FADZIL 5 9 4 6 (11) 10 45 34
10th GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS 10 8 10 9 (12) 11 60 48
11th BOYS UNDER 12 MAS 230 MSNT-TESA MOHD FAQIHUDIN BIN MAZALAN 6 (16) 13 13 9 12 69 53
12th GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI 8 11 12 10 13 (21 DSQ) 75 54
13th BOYS UNDER 12 MAS 288 MSN PERLIS EIZLAN NIZAM BIN ROZALI 9 13 11 12 (15) 9 69 54
14th BOYS UNDER 12 MAS 228 MSNT-TESA IKRAMI HAKIMI BIN MARHAM 11 14 (18) 11 10 13 77 59
15th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 12 10 (14) 14 14 14 78 64
16th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 13 15 15 (16) 16 15 90 74
17th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 14 (18) 16 15 17 16 96 78
18th BOYS UNDER 12 MAS 290 MSN PERLIS IFFAR FAUZI B FISOL 15 17 17 17 (18) 17 101 83
19th BOYS UNDER 10 MAS 211 MSNT-TESA ASMADI BIN AZMAN 16 (19) 19 18 19 18 109 90
20th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI (21 DNC) 21 DNC 21 DNC 21 DNC 21 DNC 21 DNC 126 105


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Division Day 2

UNDER 10 Division

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st BOYS UNDER 10 236 MSNT-TESA MOHD KHAIDIR BIN MOHD ZAHAWI 1 (3) 2 2 1 1 10 7
2nd BOYS UNDER 10 MAS 343 MSN/PPLNP MUHAMAD DANISH DANIAL B MOHAMAD FADZIL (2) 1 1 1 2 2 9 7
3rd GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI 3 2 3 3 3 (6 DSQ) 20 14
4th BOYS UNDER 10 MAS 211 MSNT-TESA ASMADI BIN AZMAN (4) 4 4 4 4 3 23 19
5th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI (6 DNC) 6 DNC 6 DNC 6 DNC 6 DNC 6 DNC 36 30

UNDER 12 Division

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st BOYS UNDER 12 MAS 222 MSNT-TESA MUHAMMAD IZZUDDIN BIN ABDUL RANI 1 1 1 1 (2) 2 8 6
2nd BOYS UNDER 12 MAS 220 MSNT-TESA UMAR AL FAROUK BIN MOHD ZAHAWI (10 DSQ) 2 2 2 1 1 18 8
3rd BOYS UNDER 12 MAS 288 MSN PERLIS EIZLAN NIZAM BIN ROZALI 3 4 3 4 (6) 3 23 17
4th BOYS UNDER 12 MAS 230 MSNT-TESA MOHD FAQIHUDIN BIN MAZALAN 2 (7) 4 5 3 4 25 18
5th BOYS UNDER 12 MAS 228 MSNT-TESA IKRAMI HAKIMI BIN MARHAM 4 5 (9) 3 4 5 30 21
6th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 5 3 5 (6) 5 6 30 24
7th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 6 6 6 (8) 7 7 40 32
8th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 7 (9) 7 7 8 8 46 37
9th BOYS UNDER 12 MAS 290 MSN PERLIS IFFAR FAUZI B FISOL 8 8 8 (9) 9 9 51 42

UNDER 15 Division

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st BOYS UNDER 15 MAS 233 MSNT-TESA ALIF SAFARES BIN MOHD AZMI 3 1 2 (4) 2 1 13 9
2nd BOYS UNDER 15 MAS 225 MSNT-TESA ABDUL LATIF MANSOR (7 DSQ) 4 1 1 1 3 17 10
3rd BOYS UNDER 15 MAS 232 MSNT-TESA ALI IMRAN BIN OTHMAN 2 (5) 3 3 3 2 18 13
4th GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI (7 DSQ) 2 5 2 4 4 24 17
5th BOYS UNDER 15 MAS 227 MSNT-TESA ASMAWI BIN AZMAN 1 3 4 (7 DSQ) 5 5 25 18
6th GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS 4 (6) 6 5 6 6 33 27


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Girls Day 2

GIRLS Fleet

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI (8 DSQ) 1 1 1 1 1 13 5
2nd GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS (2) 2 2 2 2 2 12 10
3rd GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI 1 4 3 3 3 (8 DSQ) 22 14
4th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 3 3 (4) 4 4 3 21 17
5th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 4 5 5 (6) 5 4 29 23
6th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 5 (6) 6 5 6 5 33 27
7th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI (8 DNC) 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 48 40


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com


TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Day 1 After 3 Races

Overall

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 Total Nett
1st BOYS UNDER 12 MAS 222 MSNT-TESA MUHAMMAD IZZUDDIN BIN ABDUL RANI 1 2 2 5 5
2nd BOYS UNDER 15 MAS 233 MSNT-TESA ALIF SAFARES BIN MOHD AZMI 7 1 3 11 11
3rd BOYS UNDER 15 MAS 227 MSNT-TESA ASMAWI BIN AZMAN 2 4 8 14 14
4th BOYS UNDER 15 MAS 232 MSNT-TESA ALI IMRAN BIN OTHMAN 3 6 5 14 14
5th BOYS UNDER 10 MAS 343 MSN/PPLNP MUHAMAD DANISH DANIAL B MOHAMAD FADZIL 5 9 4 18 18
6th BOYS UNDER 10 236 MSNT-TESA MOHD KHAIDIR BIN MOHD ZAHAWI 4 12 7 23 23
7th BOYS UNDER 15 MAS 225 MSNT-TESA ABDUL LATIF MANSOR 21 DSQ 5 1 27 27
8th GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS 10 8 10 28 28
9th GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI 8 11 12 31 31
10th GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI 21 DSQ 3 9 33 33
11th BOYS UNDER 12 MAS 288 MSN PERLIS EIZLAN NIZAM BIN ROZALI 9 13 11 33 33
12th BOYS UNDER 12 MAS 220 MSNT-TESA UMAR AL FAROUK BIN MOHD ZAHAWI 21 DSQ 7 6 34 34
13th BOYS UNDER 12 MAS 230 MSNT-TESA MOHD FAQIHUDIN BIN MAZALAN 6 16 13 35 35
14th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 12 10 14 36 36
15th BOYS UNDER 12 MAS 228 MSNT-TESA IKRAMI HAKIMI BIN MARHAM 11 14 18 43 43
16th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 13 15 15 43 43
17th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 14 18 16 48 48
18th BOYS UNDER 12 MAS 290 MSN PERLIS IFFAR FAUZI B FISOL 15 17 17 49 49
19th BOYS UNDER 10 MAS 211 MSNT-TESA ASMADI BIN AZMAN 16 19 19 54 54
20th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI 21 DNC 21 DNC 21 DNC 63 63


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Division Day 1 After 3 Races

UNDER 10 Division

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 Total Nett
1st BOYS UNDER 10 MAS 343 MSN/PPLNP MUHAMAD DANISH DANIAL B MOHAMAD FADZIL 2 1 1 4 4
2nd BOYS UNDER 10 236 MSNT-TESA MOHD KHAIDIR BIN MOHD ZAHAWI 1 3 2 6 6
3rd GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI 3 2 3 8 8
4th BOYS UNDER 10 MAS 211 MSNT-TESA ASMADI BIN AZMAN 4 4 4 12 12
5th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI 6 DNC 6 DNC 6 DNC 18 18

UNDER 12 Division

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 Total Nett
1st BOYS UNDER 12 MAS 222 MSNT-TESA MUHAMMAD IZZUDDIN BIN ABDUL RANI 1 1 1 3 3
2nd BOYS UNDER 12 MAS 288 MSN PERLIS EIZLAN NIZAM BIN ROZALI 3 4 3 10 10
3rd BOYS UNDER 12 MAS 230 MSNT-TESA MOHD FAQIHUDIN BIN MAZALAN 2 7 4 13 13
4th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 5 3 5 13 13
5th BOYS UNDER 12 MAS 220 MSNT-TESA UMAR AL FAROUK BIN MOHD ZAHAWI 10 DSQ 2 2 14 14
6th BOYS UNDER 12 MAS 228 MSNT-TESA IKRAMI HAKIMI BIN MARHAM 4 5 9 18 18
7th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 6 6 6 18 18
8th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 7 9 7 23 23
9th BOYS UNDER 12 MAS 290 MSN PERLIS IFFAR FAUZI B FISOL 8 8 8 24 24

UNDER 15 Division

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 Total Nett
1st BOYS UNDER 15 MAS 233 MSNT-TESA ALIF SAFARES BIN MOHD AZMI 3 1 2 6 6
2nd BOYS UNDER 15 MAS 227 MSNT-TESA ASMAWI BIN AZMAN 1 3 4 8 8
3rd BOYS UNDER 15 MAS 232 MSNT-TESA ALI IMRAN BIN OTHMAN 2 5 3 10 10
4th BOYS UNDER 15 MAS 225 MSNT-TESA ABDUL LATIF MANSOR 7 DSQ 4 1 12 12
5th GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI 7 DSQ 2 5 14 14
6th GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS 4 6 6 16 16


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS-Optimist Girls Day 1 After 3 Races

GIRLS Fleet

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Division SailNo Club HelmName R1 R2 R3 Total Nett
1st GIRLS UNDER 15 MAS 295 MSN PERLIS NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS 2 2 2 6 6
2nd GIRLS UNDER 10 MAS 231 MSNT-TESA AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI 1 4 3 8 8
3rd GIRLS UNDER 15 MAS 221 MSNT-TESA AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI 8 DSQ 1 1 10 10
4th GIRLS UNDER 12 MAS 200 MSNT-TESA NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN 3 3 4 10 10
5th GIRLS UNDER 12 MAS 223 MSNT-TESA WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN 4 5 5 14 14
6th GIRLS UNDER 12 MAS 292 MSN PERLIS FARIDAH BINTI BAHARUDIN 5 6 6 17 17
7th GIRLS UNDER 10 MAS 229 MSNT-TESA NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI 8 DNC 8 DNC 8 DNC 24 24


gustmysailing.jimdo.com/terengganu-sailing-weeks/terengganu-close-finale-2013/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS: Int 420 Day 1After 3 Races

Overall

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo PLD HelmName CrewName PY R1 R2 R3 Total Nett
1st INT 420 MAS 53342 MSNT-TESA FADILATUL HUSNA BTE RAMELI NADZIRAH BTE MOHD NOR 1100 1 1 2 4 4
2nd INT 420 MAS 54604 MSNT-TESA TG MOHD MUSLIM BIN TUAN HASSAN TG MOHD AMIRUL ASYRAF BIN TG OTHMAN 1100 2 2 1 5 5
3rd INT 420 MAS 53279 MSNT-TESA ELFEE SHAHRIZAN BIN ALIAS MUHAMMAD AMIRUL MUKMININ BIN RAMLI 1100 3 3 4 10 10
4th INT 420 911 MSNT-TESA ILHAM BIN WAHAB MUHAMMAD HAFIZ BIN HARUN 1200 4 4 3 11 11


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS Laser Overall Day 1 Aft 3 Races

Overall

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 Total Nett
1st   LASER STD 63 MAFSA HARISFABILLAH BIN MUHAMAT 1087 1 2 1 4 4
2nd   LASER 4.7 19 MSNT-TESA ASRI BIN AZMAN 1180 2 1 5 8 8
3rd   LASER RADIAL 192368 MSNT-TESA SHEIKH ABDUL SOMAD BIN SAIDI 1117 3 3 4 10 10
4th   LASER STD MAS 192323 MSNT-TESA AZRI BIN SUHAIMI 1087 5 4 6 15 15
5th   LASER RADIAL 78 MAFSA KHALID BIN MEDIN 1117 5 9 3 17 17
6th   LASER STD 192322 MSNT-TESA MUHAMMAD FIRDAUS BIN MOHD 1087 7 7 3 17 17
7th   LASER 4.7 MAS 192323 MSNT-TESA FATIN SOLEHAH BTE ABDUL RAHMAN 1180 5 8 7 20 20
8th   LASER RADIAL MAS 193099 MSNT-TESA MOHD ROMZI BIN MUHAMAD 1117 11 DNC 5 8 24 24
9th   LASER STD 98 MAFSA MOHAMAD FIRDAUS BIN NOORDZALI 1087 9 6 9 24 24
10th   LASER 4.7 196805 MSN PERLIS ANWAR HUDZAIFAH B MOHD IDRIS 1180 8 10 10 28 28


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS 2013

HERITAGE ISLAND, KUALA TERENGGANU

TERENGGANU INVITATION: DINGHIES MONSOON MADNESS Laser By Class Day 1 Aft 3 Races

LASER 4.7 Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 Total Nett
1st   LASER 4.7 19 MSNT-TESA ASRI BIN AZMAN 1180 1 1 1 3 3
2nd   LASER 4.7 MAS 192323 MSNT-TESA FATIN SOLEHAH BTE ABDUL RAHMAN 1180 2 2 2 6 6
3rd   LASER 4.7 196805 MSN PERLIS ANWAR HUDZAIFAH B MOHD IDRIS 1180 3 3 3 9 9

LASER RADIAL Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 Total Nett
1st   LASER RADIAL 192368 MSNT-TESA SHEIKH ABDUL SOMAD BIN SAIDI 1117 1 1 2 4 4
2nd   LASER RADIAL 78 MAFSA KHALID BIN MEDIN 1117 2 3 1 6 6
3rd   LASER RADIAL MAS 193099 MSNT-TESA MOHD ROMZI BIN MUHAMAD 1117 4 DNC 2 3 9 9

LASER STD Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Division Class SailNo PLD HelmName PY R1 R2 R3 Total Nett
1st   LASER STD 63 MAFSA HARISFABILLAH BIN MUHAMAT 1087 1 1 1 3 3
2nd   LASER STD MAS 192323 MSNT-TESA AZRI BIN SUHAIMI 1087 2 2 3 7 7
3rd   LASER STD 192322 MSNT-TESA MUHAMMAD FIRDAUS BIN MOHD 1087 3 4 2 9 9
4th   LASER STD 98 MAFSA MOHAMAD FIRDAUS BIN NOORDZALI 1087 4 3 4 11 11


gustmysailing.jimdo.com/
abdulraniidris@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com


Dinghies-Optimist Terengganu Invitation Bermula

Senarai Peserta Int 420

Competitor List: International 420

 

Class

SailNo

PLD

HelmName

CrewName

PY

INT 420

MAS 53342

MSNT-TESA

FADILATUL HUSNA BTE RAMELI

NADZIRAH BTE MOHD NOR

1100

INT 420

MAS 54604

MSNT-TESA

TG MOHD MUSLIM BIN TUAN HASSAN

TG MOHD AMIRUL ASYRAF BIN TG OTHMAN

1100

INT 420

MAS 53279

MSNT-TESA

ELFEE SHAHRIZAN BIN ALIAS

MUHAMMAD AMIRUL MUKMININ BIN RAMLI

1100

INT 420

911

MSNT-TESA

ILHAM BIN WAHAB

MUHAMMAD HAFIZ BIN HARUN

1200

 

Senarai Peserta Laser's (Laser Standard, Laser Radial & Laser 4.7)

Competitor List: Laser

 

Division

Class

SailNo

PLD

HelmName

PY

 

LASER 4.7

MAS 192323

MSNT-TESA

FATIN SOLEHAH BTE ABDUL RAHMAN

1180

 

LASER 4.7

19

MSNT-TESA

ASRI BIN AZMAN

1180

 

LASER 4.7

196805

MSN PERLIS

ANWAR HUDZAIFAH B MOHD IDRIS

1180

 

LASER RADIAL

MAS 193099

MSNT-TESA

MOHD ROMZI BIN MUHAMAD

1117

 

LASER RADIAL

78

MAFSA

KHALID BIN MEDIN

1117

 

LASER RADIAL

192368

MSNT-TESA

SHEIKH ABDUL SOMAD BIN SAIDI

1117

 

LASER STD

MAS 192323

MSNT-TESA

AZRI BIN SUHAIMI

1087

 

LASER STD

192322

MSNT-TESA

MUHAMMAD FIRDAUS BIN MOHD

1087

 

LASER STD

63

MAFSA

HARISFABILLAH BIN MUHAMAT

1087

 

LASER STD

98

MAFSA

MOHAMAD FIRDAUS BIN NOORDZALI

1087

 

Senarai Peserta Optimist

Competitor List: Optimist

 

Fleet

Division

SailNo

Club

HelmName

GIRLS

UNDER 12

MAS 292

MSN PERLIS

FARIDAH BINTI BAHARUDIN

BOYS

UNDER 12

MAS 288

MSN PERLIS

EIZLAN NIZAM BIN ROZALI

BOYS

UNDER 12

MAS 290

MSN PERLIS

IFFAR FAUZI B FISOL

GIRLS

UNDER 15

MAS 295

MSN PERLIS

NUR FARHANA BALQYSS BT MOHAMED MUHAIRISS

BOYS

UNDER 10

MAS 343

MSN/PPLNP

MUHAMAD DANISH DANIAL B MOHAMAD FADZIL

GIRLS

UNDER 10

MAS 229

MSNT-TESA

NUR ZULAIKHA BTE ABD HADI

BOYS

UNDER 10

MAS 211

MSNT-TESA

ASMADI BIN AZMAN

BOYS

UNDER 10

236

MSNT-TESA

MOHD KHAIDIR BIN MOHD ZAHAWI

GIRLS

UNDER 10

MAS 231

MSNT-TESA

AL-INSYIRAH AINA BT ZULKIFELI

BOYS

UNDER 12

MAS 228

MSNT-TESA

IKRAMI HAKIMI BIN MARHAM

BOYS

UNDER 12

MAS 220

MSNT-TESA

UMAR AL FAROUK BIN MOHD ZAHAWI

GIRLS

UNDER 12

MAS 223

MSNT-TESA

WAN SARAH EMALIN BTE WAN IMAN

GIRLS

UNDER 12

MAS 200

MSNT-TESA

NUR ATIKAH BINTI MOHD DIN

BOYS

UNDER 12

MAS 222

MSNT-TESA

MUHAMMAD IZZUDDIN BIN ABDUL RANI

BOYS

UNDER 12

MAS 230

MSNT-TESA

MOHD FAQIHUDIN BIN MAZALAN

BOYS

UNDER 15

MAS 232

MSNT-TESA

ALI IMRAN BIN OTHMAN

BOYS

UNDER 15

MAS 227

MSNT-TESA

ASMAWI BIN AZMAN

GIRLS

UNDER 15

MAS 221

MSNT-TESA

AL YAUMA AKMA BTE ZULKIFELI

BOYS

UNDER 15

MAS 233

MSNT-TESA

ALIF SAFARES BIN MOHD AZMI

BOYS

UNDER 15

MAS 225

MSNT-TESA

ABDUL LATIF MANSOR